Witamy w ProTee

aboutusJesteśmy wyłącznym dystrybutorem produktów marki ProTee United na terytorium Polski.

ProTee United B.V. jest holenderską firmą specjalizującą się w opracowywaniu, produkcji i dystrybucji symulatorów golfa do użytku domowego i komercyjnego zarówno przez amatorów jak i profesjonalistów.

Symulator ProTee Golf to jeden z najbardziej zaawansowanych i relatywnie niedrogich systemów dostępnych obecnie na rynku. Symulator ProTee został zaprojektowany by móc doświadczać symulacji golfa w przystępnej cenie!

Symulator ten pozwala na rozegranie pełnej rundy golfa i korzystanie z własnych kijów golfowych (od driver’a po putter). Pozwala też na intensywny trenning i pracę nad techniką swingu. Wszystko w zaciszu własnego domu lub biura. Widoki pola golfowego można wyświetlić zarówno na dużym ekranie impaktowym lub na ekranie monitora.

Korzystając z własnych kijów golfowych, adresujesz i wykonujesz swing tak jak robisz to na prawdziwym polu golfowym. System pozwala uderzać piłkę z tee, zagrywać z rough’u, fairway’a, chip’ować i putt’ować do dołka. Czy jesteś golf PRO czy dopiero początkującym golfistą, inwestycja w symulator ProTee Golf lepiej poprawi Twoją technikę gry niż jakikolwiek z najbardziej zaawansowanych kijów golfowych jakie można kupić.

 

Symulator to świetna zabawa. Każdy poważny golfista powinien go mieć!

 

Wow! How refreshing. After 15 years of teaching golf outdoors I was so surprised and impressed by the simulator products available at ProTee United especially the Golf Simulator. Now we can help hundreds of golfers to train during winter. Not to mention the MOST REALISTIC I have ever encountered!

Joseph S. // PGA Professional

 The price - performance ratio, together with the high accuracy sensor club mat, high performance graphics providing amazing views and realistic ball flight trajectory have been determining factors for Indoor Golf Project in choosing ProTee Golf Simulator as the preferred system for application in Indoor Golf Arena.

Jon S. // MD Indoor Golf Arena

Kudos to ProTee for their amazing support and willingness to help out. If anyone is on the fence for a system or to add TGC to their existing setup, don't hold back!

Rob H. // TGC Sim User

 

 

Nasz showroom

 

Sesja 4

 

Sesja 7p

 

Sesja 9

 

Sesja 13p