Symulator

W naszej ofercie posiadamy dwa rodzaje programów:

 • ProTee Golf 2.0
 • The Golf Club

Można zainstalować oba programy i wybierać, z którego chcemy aktualnie korzystać.

 

ProTe Golf 2.0

Program ProTee Golf 2.0 charakteryzuje się wysoką jakością obrazu. Program pozwala na precyzyjną ocenę Twojego uderzenia. Po każdym uderzeniu pozwala wyświetlić dokładną analizę swingu.

 

Rozpoczynając grę można ustawić między innymi takie parametry gry jak:

 • porę dnia
 • warunki pogodowe z silnym deszczem i porywistym wiatrem włącznie
 • warunki na polu takie jak szybkość greenu i fairway’ów czy podmokłość terenu
 • dystanse podawane w metrach lub jardach
 • grę z określonych tee
 • położenie dołków na greenach
 • format zapisu gry
 • ilość przysługujących mulligan’ów oraz odległość dla gimmies
 • wizualizację ukształtowania greenu podczas puttowania

 

W każdej chwili podczas gry można większość powyższych parametrów zmienić. Ponadto w czasie gry program pozwala:

 • obejrzeć dołek z lotu ptaka
 • pokazywać/ukryć mapkę rozgrywanego dołka
 • pokazywać/ukryć ślad lecącej piłki
 • wykonać próbne uderzenie
 • pokazać aktualny wynik czy listę wyników

 

Program pozwala na ćwiczenie na driving range lub rundę golfa razem ze znajomymi, bądź na odległość z innymi posiadaczami ProTee Golf 2.0. W każdej chwili można grę przerwać, zapisać i wrócić do niej później.

 

The Golf Club

 

The Golf Club albo w skrócie TGC jest najnowszej generacji symulacją gry w golfa. Zapierająca dech wizualizacja oraz wspaniałej jakości symulacja gry to niewątpliwe zalety tego oprogramowania. Co szczególnie wyróżnia TGC spośród konkurencji to oszałamiający wybór wspaniałej jakości pól golfowych, a wbudowany edytor pozwala na stworzenie całkowicie nowego pola golfowego w kilka minut, po czym można się nim podzielić z innymi i natychmiast zagrać na nim rundę golfa ze znajomymi z całego świata. Rzuć wyzwanie znajomym i zagraj na nowo stworzonym bądź istniejącym polu.

 

Program pozwala w wysokim stopniu spersonalizować wymagania odnośnie parametrów i warunków na polu jak i efektów wizualnych.

 

Najnowszej generacji system graficzny

Zastosowany system graficzny to system wysokiej rozdzielczości, pozwalający użytkownikowi na poruszanie się w czasie rzeczywistym po całym polu w rozdzielczościach nawet 4K Ultra HD. Wydajny system pozwala odnieść wrażenie oglądania filmu. Przy uderzeniach typu chip czy putt’owanie tor poruszania się piłki odzwierciedla ukształtowanie terenu.

 

manycolors

 

Gra bez przerw

Brak przerw spowodowanych ładowaniem nowych obrazów pomiędzy kolejnymi dołkami pozwala Ci natychmiast adresowac piłkę na kolejnym tee box’ie zaraz po zejściu z ostatniego green’u.

 

Nielimitowany wybór pól golfowych

Z naszym symulatorem nie będziesz się już nudził grając wciąż na tych samych dwudziestu polach. Jeśli zagrasz już na wszystkich stu tysiącach pól jakie oferuje symulator, możesz stworzyć swoje własne pole.

 

Twórz własne pola golfowe

Edytor pól golfowych pozwoli Ci stworzyć nowe pole od początku. Ty możesz decydować o jego trudności, ilości hazardów, ukształtowaniu terenu, roślinności etc. Możliwości są nieograniczone. Po skończeniu możesz swoje dzieło opublikować i pokazać światu aby inni gracze mogli z niego korzystać.

 

coursedesigner

 

 

Ilość graczy

Jednocześnie w jednej grze może uczestniczyć do czterech graczy. Każdy z graczy może wybrać swojego awatara, wybrać dla niego strój według indywidualnych upodobań. Grę można prowadzić w formatach stroke play, match play czy fourball.

 

Gra online

Dzięki internetowi możesz grać z innymi użytkownikami z całego świata na żywo. Możesz także grać przeciwko najlepszemu wynikowi na wybranym przez Ciebie polu i próbować go pobić. Możesz wybrać pomiędzy Friends Rounds, Record Rounds i Rivals Rounds gdzie zagrasz z kimś o zbliżonym do Twojego handicapie. W czasie gry ich piłki i wyniki będą dla Ciebie widoczne przez całą rundę, dając Ci realne wrażenie rywalizacji.

 

Jeśli chcesz możesz podglądać innych graczy grających na wybranym przez Ciebie polu, nawet jeśli grają oni na innych dołkach.

 

Karta wyników

Po skończeniu rundy możesz zapisać lub wydrukować swoją kartę wyników. Jeśli z jakiś powodów nie możesz dokończyć gry, możesz ją zapisać i dokończyć później.

 

shotanalysis